KONST / Litografier / Grafiska blad 3008419
nr 300 8419
Grafiska blad
6 st, Frankrike, 1800-tal
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 februari 2004
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr